Návrhářka Petra Kurschová

„Rázná, odvážná, temperamentní, chytrá, jedinečná, poutavá…Tak na první dojem působí módní návrhářka Petra Kurschová. A stejná je i její móda…Móda, která boří hranice velikostí, módního diktátu, všedních konfekcí a ukazuje, že každá žena i muž je jedinečný originál, který se nemusí bát svých módních snů.“

„Její návrhy znají osobnosti módy v Praze i Miláně.Do svého salonu ve Strakonicích zve každého, kdo touží po tom, aby ho oblékání znovu bavilo. Hýčkat si zákazníka a splnit mu každé jeho přání, to je mottem samotné návrhářky i jejího salonu.“

Reference

Salon Petruška Kurschová Strakonice se už pět let věnuje návrhům a šití oděvů přímo na tělo svým zákazníkům. Snaží se nabídnout maximální servis. Jak péči Petry Kurschové a jejího týmu vnímají zákazníci? Někteří z nich se neváhali podělit o své zkušenosti.
Dobrý den, Peťo,
ještě jednou bych Vám i Vašemu týmu chtěla touto cestou poděkovat za svatební šaty, které jste mi ušily.
Když jsem k Vám poprvé přišla s představou šatů, nebyl to pro Vás žádný problém, naopak jste mě ve své myšlence podpořily.
Šaty jsou originální, nádherné a cítila jsem v nich opravdu komfortně. Navíc můj manžel byl také velmi spokojen, když mě poprvé uviděl, tam mu „spadla brada“ (a to byl samozřejmě můj záměr :-)“.
Věřím, že budoucí nevěsty (a nejen ty) budou navštěvovat Váš salón a hlavně se k Vám budou vracet. Myslím, si , že všechny chceme mít originální šaty a ne ty, co se nabízejí v salónech. Nelze srovnat Váš přístup s přístupem v místním salónu, navíc cena za ušití mých šatů byla o podstatnou část nižší než, co jsem měla možnost vidět v salónu.
Servis a komunikace také nesrovnatelné. Navíc mi bylo doporučeno skvělé spodní prádlo, se kterým bych si také nevěděla rady.
Ještě jednou Vám moc děkuji a budu Váš salón doporučovat 🙂

Mějte se krásně a ať se Vám daří.

Pavla Mašková

Paní Pavla

Začnu od konce… Petruško, děkuji!!!
Jsou dny, kdy kromě spodního prádla, mají všechny kousky mého oděvu značku Petruška Kurschová. Mé oblíbené kalhoty, tričko nebo košile, bunda, čepice. Když chci být elegantní, tak i šaty a kabát. A věřím, že brzy značku Petruška Kurschová bude mít i moje spodní prádlo :o)

Jsem objemnější, místy velmi nesouměrné postavy a dříve jsem se oblékala do běžného, spíše unisex oblečení. Důvodem byla právě má postava. Ne vždy se krásné modely z katalogu a v obchodě prodávaly v mé velikosti, příjemném materiálu a tvaru. A to se teď změnilo! Znám se s Petruškou už dlouho, byla jsem nadšená z jejích prvních modelů, otevření salonu i úspěchů. A napadlo mne, proč bych i já nemohla zkusit šití na míru?

Modely od Petrušky jsou jen pro mne! Přesně na mé tvary, jsou mi příjemné, v mých oblíbených barvách a v mnohých si připadám jako bohyně, opravdu žensky a výjimečně. Teď už mi nestačí obyčejné kalhoty a tričko, přemýšlím nad tím, co ještě ušijeme, co ještě potřebuji, jaké detaily a tvary použijeme. Přemýšlím nad tím, co mi udělá radost. Jsem lapená….

Petruško, ještě jednou díky! Vlaďka

Paní Vlaďka

Ukázky

„Nezáleží nám na velikostech. Nežijeme pouze módním diktátem. Jediné oč nám jde, je spokojený zákazník a jeho přání.Šaty na svatby, róby na plesy i móda do kanceláře nebo na běžné nošení, ovšem s puncem originality. To je náš cíl. Jsme módní salon Petruška Kurschová Strakonice. Modely návrhářky Petry Kurschové uznávané v Praze i Paříži může mít ve svém šatníku každý. Jak si dokážeme hýčkat své zákazníky, si můžete přijít vyzkoušet i Vy.“

Naše zkušenosti

Směr vpřed! Tak právě ten nejvíce vyhovuje Salonu Petruška Kurschová Strakonice. V oboru módního návrhářství působí tři roky a cílem nejen majitelky, ale i všech zaměstnanců je, neustále se zdokonalovat. Za své učitele a vzory si proto salon volí z řad nejlepších nejen českých návrhářů na špičkové úrovni.

Salon dokáže čerpat znalosti také z historie, kdy šli návrháři i švadleny opravdu tvrdě za poctivou kvalitou svého oblečení. Jak na to, se nebojí módní návrhářka Petra Kurschová a její tým zjišťovat nejen v literatuře, na kterou roky sedá prach v antikvariátu, ale ani přímo v původních švech. „Pokud se nám líbí, jak je nějaké starší oblečení precizně ušité, neváháme ho koupit, párat a zkoumat, jak na opravdovou kvalitu,“ říká k učení z tradice a poctivosti Petra Kurschová.

Oblečení ze Salonu Petruška Kurschová nesmí být jen módním hitem na jednu sezonu. Plně odpovídá životnímu stylu a zaměstnání zákazníka a musí přinést do jeho života kvalitu. Každý klient má proto svoji složku, kde jsou jasně uvedeny požadavky na materiály, oblíbené barvy, vzory a vše, co švadlenám v každém okamžiku napoví, jaký člověk, pro kterého právě šaty šije je a jaké jsou jeho potřeby a přání.

Naše projekty

logo_expo

Ukázat jak světová dokáže být česká móda! Dokázat, jak šikovné jsou české ručičky! To vše s patřičným humorem. Právě takové šance se chopila módní návrhářka z jihočeských Strakonic Petra Kurschová. Na celosvětové výstavě EXPO 2015 v italském Miláně představí dámské a pánské plavky ze své dílny.

A dalo by se říci, že by to snad nebyla ani Kurschová, pokud by ve svých modelech neoslavovala ženu, její krásu a oblé křivky. Proto také inspirace v období secese a tvorbě českého malíře Alfonse Muchy. Což vystihují na bílo-rudých plavkách nejen zdobné ornamenty. Období přelomu 19. a 20. století žilo kabarety, zábavou, oslavou žití i energie, která se vryla do plavek symbolizující Česko.

Plážové oblečení dokazuje nekonečnou energii ženského srdce, která je z modelu na první pohled patrná ve chvíli, kdy se dvě ženy v těchto plavkách postaví těsně vedle sebe. Střih horního dílu každé z nich totiž společně vytvoří velké srdce.

Tam, kde znamená žena oblost, něhu a křehkost, patří mužům ostré hrany a drsnost. A tu také najdeme na pánských plavkách Salonu Petruška Kurschová pro EXPO 2015. Nápad na bermudy vycházel ze dvou myšlenek, u kterých nesměl chybět symbol Česka – pivo. První je stejně jako téma výstavy koloběh vody. Začíná u půllitru piva, kterému nechybí ani vtipný prvek se skutečným ouškem.  A kde jinde by měl koloběh končit s ohledem na spodní část těla, kterou plavky zakrývají než …

Druhý nápad vychází z motta „Kde je pivo, tam je doma“ což na bermudách jasně dokazuje jak půllitr piva, tak šipka GPS.

Rezervace

Adresa

Bahenní 1396
Strakonice
386 01

Web:

www.petruskakurschova.cz

Poptávka | Zpráva

Sledujte nás na facebooku

Facebook Pagelike Widget
Vyberte měnu
CZKČeská koruna
EUR Euro